15 gimnazijos matematikos reikmenys jūsų klasei

 15 gimnazijos matematikos reikmenys jūsų klasei

James Wheeler

Pagarbiai nutraukiame jūsų vasaros poilsį, kad pateiktume jums gimnazijos matematikos klasės reikmenų sąrašą (nedvejodami galite jį pažymėti ir peržiūrėti vėliau, jei tai tik Nuo mokinio reikmenų iki klasės dekoro - mes pasirūpinome (kai būsite pasiruošę) šiais vidurinės mokyklos matematikos reikmenimis.

(Tiesiog įspėjame, kad "WeAreTeachers" gali gauti dalį pardavimų iš šiame puslapyje pateiktų nuorodų. Dėkojame už jūsų paramą!)

1. Atskiros lentos

Jos puikiai tinka greitam patikrinimui per pamoką, mokinių savarankiškam užduočių sprendimui ir bendram darbui sprendžiant sudėtingus žodinius uždavinius. Tačiau pasiruoškite daug sausų trinamų žymeklių. Atrodo, kad dangteliai turi savo protą ir neišvengiamai atsiduria ant žemės, o jūsų žymekliai išdžiūsta anksčiau, nei spėjate pasakyti tiesinės išraiškos .

2. Sausai trinami žymekliai

Šventasis vidurinės mokyklos matematikos reikmenų gralis... sausi trintini žymekliai. Įsigykite penkis kartus daugiau, nei manote, kad jums reikia. Metų pradžioje įsigyju keturias pakuotes po 36 žymeklius, kad (tikiuosi) iki žiemos pertraukos būtų galima išlaikyti dvi mano mokinių grupes. Man labiau patinka juoda spalva, tačiau skirtingų spalvų žymekliai - puikus būdas parodyti panašių terminų derinimas , izoliavimo etapai ir t. t.

3. Individualūs baltos lentos trintukai

Kai mokiausi mokykloje, kaip lentos trintukus atsinešdavome senas kojines. Tai buvo veiksminga, tačiau šie individualūs lentos trintukai yra daug gražesni. Žinoma, "Kleenex" taip pat tinka, tačiau šie trintukai tarnauja daug ilgiau ir yra mažiau nuostolingi.

4. Užrašų knygelės

Mano mokiniai per matematikos pamokas kasdien daro užrašus. Užsirašome formules, pavyzdžius, žodyną, bet greičiausiai yra ir piešinių bei pastabų draugams! Šios užrašų knygelės yra paprastos ir nesudėtingos, mokiniai gali jomis naudotis mokydamiesi prieš testus.

REKLAMA

5. Iš anksto pagaląsti pieštukai

"Ticonderoga" gali pasigirti "geriausiu pasaulyje pieštuku", ir aš visiškai tikiu, kad tai tiesa. Taip, yra pigesnių, bet šie pieštukai laikosi geriau ir ilgiau. Pirkdami iš anksto pagaląstus pieštukus keičiate savo gyvenimą, nes nežinojau, kad man to reikia: kas nori gaišti brangų laiką galandindamas pieštukus? Aš - ne.

6. Skaičiuotuvai

Mano požiūris į skaičiuotuvų naudojimą vidurinėje mokykloje yra toks: jei mokiniai, pavyzdžiui, sprendžia dviejų žingsnių lygtį ir jiems reikia padalyti dešimtainius skaičius, jie gali naudoti skaičiuotuvą. Iki vidurinės mokyklos mūsų mokiniai (tikiuosi) žino dešimtainiųjų skaičių dalijimo esmę, o aš vis tiek mokau ne šios sąvokos. Skaičiuotuvai taip pat puikiai tinka patikrinti darbą sprendžiant uždavinius.

7. Žurnalų laikikliai atsargoms

Taip pat žr: Geriausi mokytojų atsipalaidavimo patarimai - We Are Teachers

Mano klasėje jaučiuosi geriau, kai viskas tvarkinga. Šiuos žurnalų laikiklius naudoju atskiriems mokinių reikmenims laikyti. Atsispausdinu ir laminuoju numerius, tada juos pritvirtinu prie šių laikiklių priekio. Kadangi mokau dvi 7 klasės matematikos klases, kiekviename žurnalų laikiklyje yra reikmenys dviem mokiniams (iki COVID). Mano mokiniai ateina į klasę ir atsineša savo reikmenis į savo stalus.

8. Elektrinis pieštukų galąstuvas

Nors "Dixon Ticonderoga" pieštukai yra išties puikūs, visus pieštukus kartkartėmis reikia pagaląsti. Jei jus domina kitos galimybės, peržiūrėkite mūsų mokytojų rekomenduojamų pieštukinių galąstuvų sąrašą!

9. Milžiniški "Post-It" lipnūs bloknotai

Šie lipnūs "Post-Its" lipdukai fantastiškai tinka tvirtinimo lentelėms sudaryti. Mokydama ant jų rašau formules, žodynus, pavyzdžius ir modelius. Paskui galiu palikti juos iškabintus visame kambaryje visą skyriaus laiką. Išbandykite šiuos smagaus kvapo žymeklius savo lentelėms.

10. Mokytojo planuotojas

Kai kurie iš mūsų planuoja skaitmeniniu būdu, o kiti mėgsta rašyti planus pieštuku ir popieriniu planuotuvu. Šiame gražuolyje yra daugybė puikių organizacinių skyrių, įskaitant bendravimo žurnalą ir lipdukų lapus (nes net vidurinės mokyklos mokiniai mėgsta lipdukus).

Taip pat žr: 17 nuostabių sklandumo įtvirtinimo diagramų - Mes esame mokytojai

11. Privatumo skydai

Privatumo skydai, kabinetai... kaip tik norite juos pavadinti. Kai turime kontrolinį darbą, aš juos išdėlioju ant stalų prieš mokiniams ateinant į klasę. Manau, kad tai sukuria susikaupimo ir tikslingumo jausmą. Be to, mokiniai gali užtrukti tiek laiko, kiek jiems reikia užduočiai atlikti, ir nejausti spaudimo skubėti, kai mato, kad jų bendraklasiai baigia darbą.

12. Klasės normų plakatai

Šie klasės normų plakatai yra tokie mieli ir spalvingi. Išbarstykite mažus motyvacijos purslus po visą klasę. Norite suderinti šių plakatų spalvas su kitais savo sukurtais elementais? Naudokite "ColorZilla Chrome" plėtinį.

13. Styginių šviesų dekoras

Jei yra vienas dalykas, kurį mėgstu labiau nei iš anksto pagaląstus pieštukus, tai yra styginių lemputės. Nusipirkau keletą tokių ir apjuosiau jomis savo lentų perimetrą (matote, ką aš čia padariau...). Dažnai išjungiu mūsų griežtą liuminescencinį klasės apšvietimą, o šios lemputės sukuria ramią ir susikaupimo nuotaiką. Čia rasite mūsų kitas mėgstamas styginių lemputes!

14. Užkandžiai

Užkandžiai yra gyvybiškai svarbūs, o mano mėgstamiausi - popkornai. Kai kovo pabaigoje asmeniškai sutikome mokinius grįžtančius į mokyklą, mūsų klasė ant kiekvieno mokinio stalo padėjo po maišelį popkornų. Visi vertina užkandžius (žinoma, susipažinkite su savo mokyklos maisto politika).

15. Humoro jausmas

Vidurinės mokyklos matematikos mokytojui svarbu išlaikyti humoro jausmą, kad galėtumėte išgyventi visus mokslo metus. Juokitės iš savęs, pasakokite juokelius, kurie sukelia akių virpėjimą ir paviršutinišką juoką, ir tiesiog linksminkitės su mokiniais.

James Wheeler

James Wheeler yra pedagogas veteranas, turintis daugiau nei 20 metų mokymo patirtį. Jis turi edukologijos magistro laipsnį ir nori padėti mokytojams kurti naujoviškus mokymo metodus, skatinančius mokinių sėkmę. Jamesas yra kelių straipsnių ir knygų apie švietimą autorius ir reguliariai kalba konferencijose bei profesinio tobulėjimo seminaruose. Jo tinklaraštis „Idėjos, įkvėpimas ir dovanos mokytojams“ yra puikus šaltinis mokytojams, ieškantiems kūrybingų mokymo idėjų, naudingų patarimų ir vertingų įžvalgų apie švietimo pasaulį. Jamesas siekia padėti mokytojams sėkmingai dirbti klasėse ir daryti teigiamą poveikį jų mokinių gyvenimui. Nesvarbu, ar esate naujas mokytojas, tik pradedantis, ar patyręs veteranas, Jameso tinklaraštis tikrai įkvėps jus naujų idėjų ir naujoviškų mokymo metodų.