25 mokytojų rekomenduojamos knygos, kurias būtina perskaityti 6 klasės mokiniams

 25 mokytojų rekomenduojamos knygos, kurias būtina perskaityti 6 klasės mokiniams

James Wheeler

Turinys

Nors visada yra klasikinių išbandytų ir patikimų knygų 6 klasių mokiniams, kuriomis dalijamės su mokiniais, man visada patinka ieškoti knygų, kurios galėtų tapti nauja klasika. Tačiau nelengva rasti laiko peržiūrėti viską, kas buvo išleista per pastaruosius kelerius metus, todėl šiame sąraše sutaupėme jums laiko. Toliau rasite istorinės grožinės literatūros, memuarų, negrožinės literatūros ir grožinės literatūros knygų 6 klasei.klasių mokiniams, garantuotai pažadinsiantiems jų vaizduotę ir meilę skaitymui.

(Tiesiog įspėjame, kad WeAreTeachers gali gauti dalį pardavimų iš šiame puslapyje pateiktų nuorodų. Mes rekomenduojame tik mūsų komandai patinkančius daiktus!)

Knygos, kurias būtina perskaityti 6 klasės mokiniams

1. Lies I Tell Myself by Beth Vrabel

Kai Reimondas išsiunčiamas į kitą šalį praleisti vasaros pas senelius, jo pasaulis iškrenta iš vėžių. Nors paprastai jis mėgsta leisti kitiems žmonėms patirti nuotykius, jam pačiam reikia išsiveržti iš savo kiauto ir parodyti visiems, koks drąsus ir nesutrikęs jis gali būti.

Pirkti: "Lies I Tell Myself" svetainėje "Amazon

2. Wayward Creatures by Dayna Lorentz

Gabe'as nesiekė sukelti nedidelio miško gaisro, kai miške paleido fejerverkus. Jis tik norėjo, kad jo draugai ir šeima nustotų leisti tiek daug laiko savo užimtuose gyvenimuose ir atkreiptų į jį dėmesį. Tačiau dabar jis atsidūrė atkuriamojo teisingumo programoje, kuri verčia jį grįžti į mišką, kad atlygintų dalį savo išdaigos padarytos žalos. Kai jis sutinka kojotą, vardu Rillas, kuris buvo sužeistasmiško gaisro, Gabė sužino, kaip svarbu rūpintis aplinkiniais.

Pirkti: "Wayward Creatures" svetainėje "Amazon

REKLAMA

3. "The Ultimate Riddle Game for Kids: A Mind-Bending Book to Test Your Logic" ("Zeitgeist")

Mūsų vaikams, mėgstantiems galvosūkius, logines užduotis ir protu nesuvokiamas mįsles, ši knyga yra viena iš tų, kuriose yra visko. Galvosūkių užduotys sužadins jų smalsumą ir lavins problemų sprendimo įgūdžius. Puikiai tinka vaikams, kuriems reikia šiek tiek papildomo iššūkio, anksti baigusiems mokyklą ar visiems, kurie mėgsta išbandyti savo smegenis smagiais, įtraukiančiais galvosūkiais.

Pirkti: "The Ultimate Riddle Game" vaikams "Amazon

4. Varsha Bajaj "Troškulys

Taip pat žr: Ką daryti, kai mokinys prašo geresnio įvertinimo - Mes esame mokytojai

Tai viena iš knygų 6 klasės mokiniams, kuri daugeliui mokinių gali atverti akis. Mumbajuje Minni šeima (kartu su tūkstančiais kitų šeimų) turi galimybę naudotis vandeniu tik kelias valandas per dieną. Kai ji sužino apie įtakingus žmones, kurie visą laiką turi prieigą prie vandens ir už pinigus slepia jį nuo visų kitų, ji turi nuspręsti, ką daryti. Ar ji turėtų prisistatyti ir atskleisti šįnusikaltimą, net jei dėl to jai ir jos šeimai kiltų pavojus, ar ji turėtų tylėti?

Pirkti: "Thirst" svetainėje "Amazon

5. David Barclay Moore Holler of the Fireflies

Džavaris žino, kad gyvenimas bus kitoks, kai palieka namus Brukline ir išvyksta į STEM stovyklą Vakarų Virdžinijoje, tačiau pirmosios kelios dienos mažame Apalačų miestelyje jam vis tiek sukelia šoką. Per visą vasarą jis daug sužinos apie mokslą, technologijas, inžineriją ir matematiką, tačiau tai dar ne viskas. Kai susidraugauja su Kriketu, vietiniu berniuku, kuris yra atsitiktinis vagis ir aktyvistas, jis supranta, kadjo laukia vasara, kurios jis niekada nepamirš.

Pirkti: "Holler of the Fireflies" svetainėje "Amazon

6. Gordono Kormano "Fortas

Taip pat žr: 35 aktyvūs matematikos žaidimai ir užsiėmimai vaikams, kurie mėgsta judėti

Gordonas Kormanas žino, kaip rašyti knygas, kurias mėgsta vaikai, ir Fortas Kai penki vidurinės mokyklos mokiniai atranda apleistą bombų slėptuvę, jie žino, kad rado pačią geriausią slėptuvę. Kai jie ją sutvarko ir paverčia savo nuosavybe, jie atranda tikrąją draugystės, paslapčių ir pasitikėjimo vienas kitu prasmę.

Pirkti: "The Fort" svetainėje "Amazon

7. 96 mylios - J. L. Esplin

Tėvas juos išmokė išgyventi bet ką, tačiau broliai Džonas ir Stiu Lokvudai nepasiruošę, kai tėvui išvykus iš miesto ištinka didžiulis elektros energijos tiekimo sutrikimas. Apiplėšę savo atsargas, broliai turi nueiti 96 mylias per dykumą, kad gautų pagalbą. Keliaudami jie suabejos tėvo apsėdimu pasitikėti savimi ir tuo, ką reiškia būti šalia ir padėti kitiems.

Pirkti: 96 mylios "Amazon

8. Filas Knightas - batų šuo

Šis "Nike" įkūrėjo Philo Knighto memuarų leidimas jauniesiems skaitytojams puikiai tiks mėgstantiems negrožinę literatūrą arba nenorintiems skaityti skaitytojams, kurie mėgsta sportbačius, yra įtraukiantis ir tikras. Pradedant nuo to, kaip jis atsisakė prarasti viltį, kai buvo išbrauktas iš vidurinės mokyklos beisbolo komandos, ir baigiant tuo, kaip su 50 dolerių jis įkūrė "Nike", tai viena iš knygų šeštokoms, kuri prikaustys jūsų mokinius.

Pirkti: "Shoe Dog" svetainėje "Amazon

9. Amy Sarig King "Juodųjų stačiakampių ataka

Kai Macas supranta, kad mokykla cenzūruoja visus knygos, kurią jis turėjo skaityti klasėje, egzempliorius, jis pasipiktina. Kai jis pasiskundžia direktoriui, jam liepiama nedaryti iš to tokios didelės problemos. Tačiau Macas žino, kad cenzūra yra blogai, ir jis neketina sėdėti ir nieko nedaryti. Tai viena iš puikių knygų šeštokams, galinčių paskatinti kelti svarbius klausimus apiecenzūra.

Pirkti: "Juodųjų stačiakampių ataka" "Amazon

10. Alano Gratzo "Du laipsniai

Akira kovoja su siautėjančiais miškų gaisrais Kalifornijoje, Owenas susiduria su baltuoju lokiu, medžiojančiu pernelyg arti gyvenamųjų rajonų Kanados kaime, o Natalie su šeima prisiglaudžia, kai didžiulis uraganas artėja prie jos namų Majamyje. Šiuos tris jaunuolius sieja ne tik klimato katastrofos.Ar jie išgyvens pakankamai ilgai, kad sužinotų, koks tai ryšys ir ką jis reiškia jiems ir pasauliui?

Pirkti: "Two Degrees" svetainėje "Amazon

11. Tumble by Celia C. Pérez

Dvylikametė Addie žino, kad turėtų apsidžiaugti, kai patėvis paprašo ją įsivaikinti. Ji labai nori sutikti, bet jai kyla daug klausimų apie biologinį tėvą. Sužinojusi, kad jis ir dar daugiau jos šeimos narių yra garsūs luchadores (lucha libre imtynių kovotojai), ji siekia juos pažinti. Tai darydama ji daug sužino apie tai, ką iš tiesų reiškia būti šeimos dalimi.

Pirkti: Tumble "Amazon

12. Saldžiojo slėnio dvynės, adaptuota Nicole Andelfinger

Grafiniai romanai - puikus būdas supažindinti naująją kartą su Saldžiojo slėnio dvynėmis. Elizabetė ir Džesika tuoj pradės lankyti vidurinę mokyklą ir yra įsitikinusios, kad jos bus tokios pat neišskiriamos kaip visada. Tačiau Elizabetė pasirengusi organizuoti mokyklos laikraštį, o Džesika nori įkurti išskirtinį Vienaragių klubą. Kas nutiks, kai jos supras, kad galbūt turi ne tiek daug bendro, kiek norėtų.mintis?

Pirkti: "Sweet Valley Twins" svetainėje "Amazon

13. Claribel A. Ortega Witchlings

Dvylikametė ragana Septynmetė svajoja kartu su geriausia drauge tapti vienos galingiausių kautynių nare. Tačiau kai ateina laikas paskirti ją į kautynių būrį, nutinka blogiausias dalykas, kokį tik galima įsivaizduoti: jai neskiriamas būrys, o ji laikoma Atsargine! Kaip jai ir kitoms Atsarginėms pavyks išsaugoti savo reputaciją ir pelnyti teisėtą visateisių raganų vietą?

Pirkti: "Witchlings" svetainėje "Amazon

14. Ravenfall Kalyn Josephson

"Ravenfall Inn" - tai magiškas viešbutis "B&B", esantis žmonių ir kito pasaulio kryžkelėje. Trylikametė Annabella Ballinkay ir jos šeima jau iš kartos į kartą vadovauja viešbučiui "B&B", naudodamiesi savo psichinėmis galiomis, kad padėtų svečiams ir juos apsaugotų. Annabellos galios visada šiek tiek skyrėsi nuo kitų jos šeimos narių. Tačiau kai keturiolikmetis Kolinas, ieškantis savo dingusio vyresniojobrolis pasirodo Ravenfall, jos galios gali būti kaip tik tai, ko reikia.

Pirkti: Ravenfall "Amazon

15. The Door of No Return - Kwame Alexander

Šioje įspūdingoje istorijoje pasakojama apie Kofį, berniuką iš Ganos 1860 m. Kofis myli savo gyvenimą ir šeimą, tačiau vieną dieną viskas apsiverčia aukštyn kojomis. Tai viena iš puikių knygų šeštųjų klasių moksleiviams, kurią galima panaudoti diskusijoms apie afrikiečių gyvenimą ir patirtį prieš jiems tampant vergais ir išvežant juos į Ameriką.

Pirkti: "The Door of No Return" svetainėje "Amazon

16. C.C. Harrington Wildoak

Maggie daro beveik viską, kad išvengtų kalbėjimo. Dėl mikčiojimo kalbėti su kitais žmonėmis yra nepatogu ir varginama. Tėvas nori išsiųsti ją į specialią ligoninę "gydytis", bet motina pasiūlo kelias savaites praleisti su seneliu Vildako miške. Nors Maggie beveik nepažįsta senelio, ji priima šį pasiūlymą kaip geresnį iš dviejų blogų pasirinkimų.sniego leopardo jauniklį miške, ji patenka į nuotykį, kurio niekada negalėjo įsivaizduoti.

Pirkti: "Wildoak" svetainėje "Amazon

17. Jennifer A. Nielsen "Ledkalnis

Hazel keliauja viena garsiuoju laivu Titanikas Motina išsiunčia ją į Jungtines Valstijas dirbti fabrike, kad ji galėtų siųsti pinigus namo ir padėti šeimai sudurti galą su galu. Tačiau Hazel niekam nesakė, kad slapta nori tapti žurnaliste ir planuoja parašyti straipsnį apie Titanikas Tada ji galėtų užsidirbti pakankamai pinigų, kad galėtų išsiųsti namo ir jai nereikėtų dirbti smirdančiame fabrike. Padedama naujų draugų laive, Hazel tyrinėja Titanikas , tačiau ištikus nelaimei jai tenka labiau rūpintis, kaip išgyventi, o ne kaip papasakoti istoriją, kurią norėjo papasakoti.

Pirkti: "Iceberg" svetainėje "Amazon

18. Beth Lincoln "The Swifts

Shenanigan Swift supranta, kad šeima ne veltui jai davė neįprastą vardą. Shenanigan Swift: mažoji sesutė. Rizikuojanti. Išdykėlė. Tačiau kai kasmetinį šeimos susitikimą sukrečia siaubingas nelaimingas atsitikimas (ar paslaptingas nusikaltimas?), Šenanigana nusprendžia, kad ji bus daugiau, nei iš jos tikisi šeima - ji taps detektyve.

Pirkti: The Swifts "Amazon

19. Veera Hiranandani "Nakties dienoraštis

Mėgstame istorines pasakas apie įvykius, apie kuriuos mūsų mokiniai tikriausiai žino nedaug, todėl ši knyga - puikus pasirinkimas. 1947 m. Indijoje 12-metė Niša stengiasi suvokti, kas vyksta jos tėvynėje. 1947 m. nepriklausoma nuo britų valdžios šalis buvo padalinta į dvi valstybes: Pakistaną ir Indiją. Tai kelia įtampą tarp hinduistų ir musulmonų, irŠimtai tūkstančių žmonių žūsta kirsdami sienas. Nišos šeima nusprendžia, kad likti dabartiniame Pakistane per daug pavojinga, todėl jie tampa pabėgėliais ir keliauja į Indiją. Keliaudama Niša rašo laiškus savo mirusiai motinai, kuriuose pasakoja apie jų kelionę ir viltis rasti namus.

Pirkti: "The Night Diary" svetainėje "Amazon

20. The Marvellers by Dhonielle Clayton

Vienuoliktokė Ella - nauja mokinė Arcanum mokymo institute, mokykloje, skirtoje vaikams, kurie moka burti. Ji negali sulaukti, kol išmoks visko, ką tik gali, tačiau kai kurie mokyklos darbuotojai mano, kad magija, kurią moka Ella, - burtininkavimas, - yra pavojinga ir neteisinga. Kai iš netoliese esančio kalėjimo, padedamas burtininko, pabėga žiaurus nusikaltėlis, kai kurie mokyklos darbuotojai mano, kad dėl to gali būti kalta Ella.padedama naujųjų draugų ir augančių galių, Ella turi viską ištaisyti ir išaiškinti savo vardą.

Pirkti: The Marvellers "Amazon

21. Jameso Pattersono ir Ellen Banda-Aaku "Dramblio mergaitė

Puikiai tinka mokiniams, kurie mėgo Vienintelis ir nepakartojamas Ivanas ir Dėl "Winn-Dixie , šiame romane pasakojama apie Džemą ir drambliuką, vardu Mbegu, su kuriuo ji susidraugavo. Kai drambliuko motina, išgąsdinta brakonierių, ką nors nužudo, kaltė tenka Džemai ir drambliukui. Džemai teks rasti būdą, kaip išgelbėti Mbegu gyvybę, net jei dėl to teks užmegzti ryšį su mokyklos berniuku, su kuriuo niekas kitas nekalba.

Pirkti: "The Elephant Girl" svetainėje "Amazon

22. Soman Chainani "Gerumo ir blogio mokyklos iškilimas

Ši fantastinė pasaka - puiki knyga šeštokams, mėgstantiems anime, fantaziją ar tiesiog ieškantiems kažko kitokio. Giliai begaliniuose miškuose du broliai, vienas geras, kitas blogas, įkūrė mokyklą. Jie renkasi mokinius, kurie mokysis Gėrio arba Blogio mokykloje. Geriausios draugės Sofija ir Agota džiaugiasi, kad galės lankyti šias mokyklas. Sofija svajojo lankyti Gėrio mokyklą.Gėrio mokykla ir Agota - Blogio mokykla. Tačiau kai jie atvyksta, patenka ne į tas mokyklas... ir tai viską pakeičia.

Pirkti: "Rise of the School for Good and Evil" svetainėje "Amazon

23. Diane Zahler "Laukinis paukštis

XIV a. Norvegijoje maras sunaikino visą Škėvigos kaimą. Norėdamas likti gyvas, vienintelis likęs Ripė turi leistis į didžiulį nuotykį po Europą. Jis prisijungia prie anglų laivo kapitono sūnaus ir muzikantų grupės, ieškančios šviesesnės ateities ir naujų namų.

Pirkti: "Wild Bird" svetainėje "Amazon

24. Simon Sort of Says Erin Bow

Simonas nori būti normalus vaikas, bet jis garsėja tuo, kad yra vienintelis mokinys, išgyvenęs šaudymą mokykloje. Siekdami pabėgti nuo šios baisios realybės, Simono tėvai perkelia šeimą į Nacionalinę tyliąją zoną - vienintelę vietą Amerikoje, kur uždraustas internetas. Čia Simonas tikisi, kad jo gyvenimas bus ramus ir šiek tiek nuobodus, bet kai susipažįsta su mokslininkais, ieškančiais nežemiškų būtybių,viskas tampa įdomu.

Pirkti: Simon Sort of Says "Amazon

25. Katherine Marsh "Prarastieji metai

Trylikametis Matėjus yra nelaimingas. Dėl pandemijos visi įstrigę namuose. Jo tėtis įstrigęs užsienyje, o mama į jų namus atsikraustė gyventi pas šimtametę senelę. Tada tarp senelės daiktų jis randa seną nuotrauką. Ji suteikia jam užuominą į jos paslėptą praeitį. Tai veda prie šeimos paslapties, kuri sugriauna jo gyvenimą. Romanas yra istorinė grožinė literatūra, kurioje mirgaJame nušviečiamas Holodomoras - badas, nuo kurio mirė milijonai ukrainiečių. SSRS dešimtmečius jį slėpė.

Pirkti: "The Lost Year" svetainėje "Amazon

Ieškote dar daugiau fantastiškų knygų rekomendacijų? Peržiūrėkite mūsų didžiulį sąrašą "50 gaivių ir suprantamų knygų, kurias galima mokyti vidurinėje mokykloje", kuriame rasite dar daugiau knygų šeštokams, kuriomis galite papildyti savo klasės biblioteką.

Norėdami gauti daugiau panašių straipsnių, taip pat patarimų, gudrybių ir idėjų mokytojams, užsiprenumeruokite mūsų nemokamus naujienlaiškius.

James Wheeler

James Wheeler yra pedagogas veteranas, turintis daugiau nei 20 metų mokymo patirtį. Jis turi edukologijos magistro laipsnį ir nori padėti mokytojams kurti naujoviškus mokymo metodus, skatinančius mokinių sėkmę. Jamesas yra kelių straipsnių ir knygų apie švietimą autorius ir reguliariai kalba konferencijose bei profesinio tobulėjimo seminaruose. Jo tinklaraštis „Idėjos, įkvėpimas ir dovanos mokytojams“ yra puikus šaltinis mokytojams, ieškantiems kūrybingų mokymo idėjų, naudingų patarimų ir vertingų įžvalgų apie švietimo pasaulį. Jamesas siekia padėti mokytojams sėkmingai dirbti klasėse ir daryti teigiamą poveikį jų mokinių gyvenimui. Nesvarbu, ar esate naujas mokytojas, tik pradedantis, ar patyręs veteranas, Jameso tinklaraštis tikrai įkvėps jus naujų idėjų ir naujoviškų mokymo metodų.