40 geriausių dovanų mokytojams: privalomos mokytojų dovanos 2023 m.

 40 geriausių dovanų mokytojams: privalomos mokytojų dovanos 2023 m.

James Wheeler

Turinys

Ieškote gražaus būdo parodyti savo vaiko mokytojui, kad jis jums rūpi? Ieškote šventinės dovanos? Turime idėjų. Kai kurios jų yra sentimentalios, kai kurios juokingos, o kai kurios visiškai praktiškos, tačiau visos jos tikrai bus įvertintos! Kai galvojate apie geriausias dovanas mokytojams, galite pasirinkti ką nors, ką jie galės panaudoti savo klasėse, arba ką nors, kuo galės mėgautis per savo taip reikalingą laiką.Mūsų geriausių dovanų mokytojams sąraše yra puikus pasirinkimas ir vienų, ir kitų dovanų, kurios tinka bet kokiam biudžetui.

Trumpas patarimas: prieš dovanodami pasidomėkite savo mokyklos dovanų politika; kai kuriose mokyklose draudžiama dovanoti namuose pagamintus skanėstus ir (arba) dovanas, kurių vertė viršija tam tikrą pinigų sumą.

("WeAreTeachers" gali gauti dalį pardavimų iš šiame puslapyje pateiktų nuorodų. Rekomenduojame tik mūsų komandai patinkančius daiktus!)

1. Padėkos raštas

Kokias dovanas gauna mokytojai tikrai Dauguma mūsų pažįstamų mokytojų sako, kad jie labiausiai vertina ranka rašytą padėkos laišką. Tikrai, nėra nieko geriau už jį. Jums nereikia būti įmantriems, bet jei norite pridėti kažką papildomo, išbandykite vieną iš šių nuostabių atvirukų mokytojams, kad išreikštumėte savo žinutę.

2. Personalizuotos kanceliarinės prekės

Ši užrašų knygelė privers jūsų vaiko mokytoją nusišypsoti, žinant, kad skyrėte laiko ją suasmeninti. Ji taip pat puikiai tinka rašyti mažus padrąsinančius užrašus mokiniams ir kolegoms.

Pirkti: Personalizuotas bloknotas "Etsy

REKLAMA

3. Dovanų kortelė

Kai savo "WeAreTeachers" gerbėjų socialiniame tinkle "Facebook" klausiame apie geriausias dovanas mokytojams, atsakymas numeris vienas visada būna tas pats: dovanų kortelės. "Amazon" ir "Target" yra patikimi pasirinkimai, be to, čia rasite visą mūsų mėgstamiausių mokytojų dovanų kortelių sąrašą. Jei norite, kad dovanos būtų ypatingos, jas sujunkite su padėkos laišku!

Pirkti: "Etsy" dovanų kortelė "Etsy"; "Amazon" dovanų kortelė "Amazon"; "Target" dovanų kortelė "Target

4. Personalizuoti Tote Bags

Kadangi mokytojams dažnai reikia nešiotis dokumentus ir kitus mokyklinius reikmenis, kas gali būti geresnė dovana nei krepšys ar du krepšiai? Mums patinka personalizavimo galimybė.

Pirkti: Personalizuotas krepšys "Etsy

5. Skridinio figos augalas

Visi mėgsta mažą augalėlį (arba 10 tokių augalų) savo klasėje. Aš turiu vieną augalą ant palangės ir jis iš esmės yra mūsų klasės augintinis. Mano mokiniai netgi davė jam vardą. Šis augalas yra gyvas ir turi keletą skirtingų žavių vazonų variantų.

Pirkti: Fiddle Fig Plant "Amazon

6. Personalizuotas raktų pakabukas

Vienintelė dovana, kuria iš tikrųjų naudosis kiekvienas mokytojas! Esu tikra, kad visi jie turi bent po vieną raktų rinkinį, kad galėtų patekti į savo kambarį, visas spintas ir stalčius ir net automobilio raktelius. Papuoškite jų raktų rinkinius šiuo asmeniniu odiniu raktų pakabuku.

Pirkti: Personalizuotas raktų pakabukas "Etsy

7. "S'well" vandens buteliukas

Gerai, dauguma mokytojų jau turi neblogą vandens buteliukų pasirinkimą. Bet ar jūsų mokytojas turi tikrai Jei ne, jiems patiks "S'well" buteliukas. Elegantiško dizaino ir šaunių raštų buteliukai išsiskiria iš daugumos vaikų nešiojamų buteliukų. Vienas "Amazon" apžvalgininkas pažymi: "Puikiai tinka ilgoms mokyklos dienoms, puikiai telpa į šoninę kuprinės kišenę." Šį mokytojo vandens buteliuką jie tikrai naudos. (Daugiau mūsų mėgstamiausių rasite čia.)

Pirkti: "S'well" 17 oz nerūdijančio plieno vandens butelis "Amazon

8. YETI Rambler 14-os. izoliuotas puodelis

Mokytojai retai kada gali ramiai prisėsti ir pasimėgauti visu puodeliu kavos. Todėl izoliuoti puodeliai yra privalomos dovanos mokytojams. Šis YETI puodelis yra aukščiausios klasės pasirinkimas, išlaikantis kavą karštą tiek laiko, kiek reikia, kad pasiektumėte jo dugną. Jame telpa tiek kavos, kad mokytojui užtektų nuo pirmojo skambučio iki bent jau pietų pertraukos!

Pirkti: "YETI Rambler" 14 uncijų izoliuotas puodelis "Amazon

9. "Ember" išmanusis puodelis su temperatūros valdymu

Geriausios dovanos mokytojams nebūtinai turi būti brangios, bet tai nepakenks. Tai tikrai šiek tiek brangiau, bet "Ember" kavos puodelis ne tik išlaiko karštą kavą, bet ir palaiko tinkamą jos temperatūrą. Programėle nustatykite norimą temperatūrą, o "Ember" užtikrins, kad jūsų kava ar arbata būtų tobula nuo pirmo iki paskutinio gurkšnio.

Pirkti: "Ember" išmanusis puodelis "Amazon

10. Apyrankė

Mums patinka, kad šis apyrankių rinkinys yra ir mielas, ir nebrangus. Bonusas: pamatę jį dėvintį mylimą mokytoją, jūsų vaiko širdis iš pasididžiavimo suvirpės!

Pirkti: Mokytojo apyrankė "Amazon

11. "Keurig K-Mini" kavos aparatas

Nereikia rūpintis šildomais ar izoliuotais puodeliais, kai šviežią puodelį galite išvirti tiesiog klasėje. "Keurig K-Mini" yra viena iš tų mokytojų dovanų idėjų, už kurias jie jums ne kartą padėkos. (Peržiūrėkite daugiau mūsų kavos stotelių idėjų.)

Pirkti: "Keurig K-Mini" kavos aparatas "Amazon

12. "Fujifilm Instax Mini 11" momentinis fotoaparatas

Ši dovana yra brangesnė, bet manau, kad ji bus labai mylima ir naudojama. Mano mokiniams patinka matyti savo meno kūrinius ir užtemdytą poeziją aplink kambarį. Manau, kad smagių akimirkų nuotraukų pridėjimas klasėje aplink kambarį būtų toks gražus asmeninis prisilietimas prie bet kurio mokytojo klasės. Tada, kai metai baigsis, turėsite fotografijos įrodymą apie tais metais sukurtus prisiminimus.

Pirkti: "Fujifilm Mini 11" momentinis fotoaparatas

13. Jauki antklodė

Ši jauki antklodė sulaukė tūkstančių teigiamų atsiliepimų. Ji yra 13 spalvų ir (arba) raštų ir yra puiki dovana ištisus metus. Tai viena iš tų dovanų, kurių norėsite užsisakyti dvi, kad vieną galėtumėte pasilikti sau!

Pirkti: "Amazon" svetainėje "Cozy Blanket

14. Dušo garintuvai

Mokytojams patiks šie dušo garintuvai, kurie padės jiems jaustis šiek tiek linksmesniems dėl įprastos rutinos. Šie dušo garintuvai turi puikių atsiliepimų ir siūlo raminančių kvapų kolekciją, leidžiančią atsipalaiduoti.

Taip pat žr: 40 geriausių žiemos mokslo eksperimentų įvairaus amžiaus vaikams

Pirkti: Dušo garintuvai "Amazon

15. "L'Occitane" rankų kremo "Classics Trio" dovanų rinkinys

Mokytojai paprastai gauna daug vonios ir kūno priežiūros priemonių, todėl jei ketinate rinktis šį kelią, rinkitės aukštos kokybės prabangų variantą, kad jūsų dovana išsiskirtų. "L'Occitane" gamina geriausią rankų kremą, puikiai tinkantį atgaivinti rankas, kurios yra sausos ir suskilinėjusios nuo visą dieną naudojamų dezinfekavimo priemonių. Pirkite šį rinkinį ir dovanokite jį tokį patį arba padalykite jį ir kiekvieną iš jų sujunkite su dovanų kortele trims atskiroms dovanoms.mokytojų dovanų idėjos.

Pirkti: "L'Occitane" rankų kremo "Classics" dovanų rinkinys "Ulta Beauty

16. "Ventured Living" rankų dezinfekavimo priemonių laikiklių rinkinys

Kalbant apie rankų dezinfekavimo priemones, akivaizdu, kad tai yra privalomas klasės reikmuo, kuris čia ir liks. Mokytojai gali prisegti šiuos laikiklius prie diržo ar diržo ir prireikus papildyti. Jie taip pat yra mielo gėlių rašto. Štai ką sakė vienas recenzentas: "Aš esu mokytojas ir šis produktas puikiai tinka laikyti ant kuprinės. Galiu lengvai jį naudoti įeidamas į mokyklą ir išeidamas iš jos, ramiai saugodamasis higienos. Mes perkamedaugiau savo draugams mokytojams ir šeimos nariams."

Pirkti: "Ventured Living" 2 rankų dezinfekavimo priemonių laikiklių rinkinys "Amazon

17. Jų mėgstamiausio gėrimo dėžutė

Tai nebrangi, bet labai vertinama dovana. Vienais metais man padovanojo dėžutę dietinės kolos ir aš buvau be galo dėkinga. Pridėkite padėkos raštą ir jūsų vaiko mokytojas jus brangins amžinai. Nesate tikri, koks yra mėgstamiausias gėrimas? Paklauskite vaiko, kokį gėrimą jis mato ant savo stalo po pietų. Mano vaikai tikrai žino savąjį.

Pirkti: "Dr. Pepper Zero Sugar" parduotuvėje "Target

18. Stalo organizatorius

Mokytojai turi daug kanceliarinių reikmenų, todėl padovanokite jiems dovaną, kurioje jie visi bus laikomi. ir funkcinis.

Pirkti: "Amazon" parduotuvėje - mokytojo stalo organizatorius

19. Mokytojo marškiniai

Šie marškinėliai puikiai tinka dėvėti džinsų dieną. 10 skirtingų spalvų marškinėliai yra smagios retro nuotaikos. Vien ši dovana privers jūsų vaiko mokytoją nusišypsoti, arba derinkite ją su auskarais, kad gautumėte papildomą naudą.

Pirkti: Mokytojo marškinėliai "Etsy

20. "Paper Mate Flair" rašikliai

Mokytojai MYLI rašiklius. Jie labai ištikimi savo mėgstamiausiems rašikliams, o daugeliui "Flair" rašikliai yra sąrašo viršuje. Šis rinkinys yra viena geriausių dovanų mokytojams dėl šaunių spalvų ir gardžių kvapų. Ši apžvalgininkė sutinka: "Magiškas rinkinys, kurį kiekvienas mokytojas turėtų turėti ant savo darbo stalo arba namuose!" (Daugiau mėgstamiausių mokytojų dovanojamų rašiklių rasite čia.)

Pirkti: "Paper Mate Flair" kvepiantys plunksnakočiai "Amazon

21. Personalizuota užrašų knygutė

Turiu grupę mokinių, kurie šiais metais man padovanojo užrašų knygelę. Ji man tiek daug reiškė, kad norėjau ją panaudoti kažkam ypatingam. Nusprendžiau užsirašyti juokingas akimirkas, nutikusias per metus, ir padovanoti jiems ją kaip išleistuvių dovaną. Ši yra žavinga, gali būti personalizuota ir kainuoja mažiau nei 15 JAV dolerių.

Pirkti: Personalizuotas užrašų knygutė "Etsy

22. COOLBROS Dramblys pieštukų ir telefono laikiklis

Ieškote apgalvotų mažų dovanų mokytojams? Šis dramblio telefono stovas gali tikti. Tai viena geriausių dovanų mokytojams, nes ji miela, praktiška ir labai smagi. Ji taip pat yra kelių skirtingų raštų, todėl galite išsirinkti tokį, kuris atitiktų jūsų mėgstamo mokytojo asmenybę.

Pirkti: COOLBROS Elephant Pencil Holder With Phone Holder (Dramblys pieštukų laikiklis su telefono laikikliu) "Amazon

23. "Godiva" triufeliai

Kava ir šokoladas yra dvi pagrindinės mokytojų maisto grupės. Jiems patiks bet koks šokoladas, kurį padovanosite. Bet jei tikrai norite, kad jie jaustųsi ypatingi, įsigykite gurmanišką variantą, pavyzdžiui, "Godiva". Jie puikiai tinka mėgautis lėtai, kol žiūrėsite "Netflix", arba apdovanoti save, kai laiku atiduosite galutinius įvertinimus!

Pirkti: "Godiva Chocolatier Patisserie" desertiniai triufeliai "Amazon

24. Plaukų segtukai

Pasirūpinkite, kad jūsų vaiko mokytojas būtų madingas su šiais plaukų segtukais. Kai penktadienį bus ketvirtoji pamoka, o plaukus teks pakelti į viršų, suteikite jam šią galimybę, kad jis jaustųsi pasitempęs.

Pirkti: Plaukų segtukai "Amazon

Taip pat žr: Mokytojų vainikai, kuriuos norėsite pasigaminti savo klasėje

25. "Scotch PRO" terminis laminatorius

Norite tapti mokytojo didvyriu? Padovanokite jam asmeninį laminatorių! Šis "Scotch" modelis su "Never Jam" technologija yra vienas iš mūsų mėgstamiausių. Štai ką apie jį mano vienas mokytojas: "LABAI! Jis pranoko mano lūkesčius. Beveik nesigirdi! ... Be to, laminuoja gana greitai! Visiškai rekomenduoju."

Pirkti: "Scotch PRO Thermal Laminator" (TL906) "Amazon

26. Saldus skanėstas

Šiuos pyragaičius galima užsisakyti ir pristatyti "Amazon"! Skanių pyragaičių pilnas krepšelis tikrai privers jūsų vaiko mokytoją nusišypsoti.

Pirkti: David's Assorted Brownie and Crumb Cake krepšelis "Amazon

27. AstroAI mini šaldytuvas

Padėkite mokytojams kuo geriau išnaudoti taip reikalingą pertraukos laiką, sutaupydami jiems kelionę į mokytojų kambario šaldytuvą. Šis mažas modelis yra pakankamai didelis, kad jame tilptų gazuotas vanduo ir jogurtas - būtent tai, ko mokytojams reikia popietiniam atsigaivinimui. (Daugiau puikių mini šaldytuvų pasirinkimų rasite čia.)

Pirkti: "AstroAI" mini šaldytuvas termoelektrinis aušintuvas ir šildytuvas "Amazon

28. Išmanieji magnetai

Šie magnetukai puikiai tinka jūsų vaiko anglų kalbos mokytojui! Juos jie gali naudoti mokykloje arba namuose. Kiekvieną kartą, kai jais pakabins kokį nors popierių, jie pagalvos apie tą ypatingą mokinį, kuris padovanojo jiems šią rūpestingą ir praktišką dovaną.

Pirkti: Gramatikos taisymo butelių kamštelių magnetukai "Etsy

29. "Amazon Echo Dot" išmanusis garsiakalbis

Išmanieji garsiakalbiai su integruota paieška balsu turi daugybę panaudojimo būdų klasėje. Šie maži brangakmeniai yra tokie nebrangūs, kad yra puiki dovana mokytojams. "Amazon Echo Dot" yra vienas iš mūsų mėgstamiausių, nes jį labai lengva naudoti ir jis derinamas su kitais "Amazon" produktais.

Pirkti: "Amazon Echo Dot" "Amazon

30. Šios dienos istorijos kalendorius

Puslapio dienos kalendoriai yra puiki maža dovanėlė mokytojui. Jie smagūs mokytojui, be to, jis turi kuo pasidalyti su klase kiekvieną dieną. Yra daug puikių variantų, bet mums labai patinka "Šią dieną karo istorijoje" versija. Ji tinka bet kuriai klasei ir bet kuriam dalykui.

Pirkti: Ši diena karo istorijoje "Amazon

31. Personalizuotas mokytojo bibliotekos antspaudas

Mokytojai rūpestingai kuria savo klasės bibliotekas. Padėkite jiems apsaugoti savo pasirinkimus nuo išnykimo su asmeniniu antspaudu, pavyzdžiui, šiuo. Tikras mokytojo atsiliepimas: "Šis antspaudas yra labai tvirtas. Man yra tekę, kad kiti asmeniniai antspaudai po ilgo klasės bibliotekos kūrimo išbyrėdavo, bet šis vis dar yra tvirtas." (Daugiau mokytojų antspaudų, kuriuos mėgstame, rasite čia.)

Pirkti: savaiminio rašymo mokytojų bibliotekos antspaudas "Amazon

32. Pasirinktinis nuotraukų koliažo rėmelis su LED šviesa

Tai gali būti sunku gauti, bet man buvo padovanota nuotrauka su mano mokiniais ir man ji labai patinka. Tai privertė mane suprasti, kaip retai man pavyksta gauti savo mokinių nuotraukas, kai jie yra klasėje su manimi, todėl vertinu mintį, kad reikėjo gauti nuotrauką ir ją įrėminti. Ši nuotrauka yra itin žavinga, nes atrodo šiuolaikiškai ir turi LED šviesą. Pridėkite savo mokytojo mėgstamiausią citatą, citatą apiemokymą arba tik jų klasę ir metus.

Pirkti: Custom Photo Collage Frame w/LED Light at Etsy

33. Personalizuoti antspaudai

Visiems patinka personalizuoti daiktai. Šis yra toks įdomus! Net vidurinės mokyklos mokytojai jį panaudos. Aš esu vidurinės mokyklos mokytoja ir būčiau užsidegusi jį naudoti savo mokinių darbams.

Pirkti: Personalizuotas antspaudas "Etsy

34. Whiskey River Soap Company pieštukai mokytojams

Mokytojai norės šiuos pieštukus pasilikti sau! Dėl protingų posakių ant kiekvieno iš jų jie juoksis. Vienas mokytojas dalijasi: "Tokie mieli! Labai patinka posakiai, nes kaip mokytojas asmeniškai jaučiau kiekvieną iš jų. Viena geriausių dovanų mokytojams, kuri praskaidrins jų dieną!"

Pirkti: "Whiskey River Soap Company" pieštukai mokytojams "Amazon

35. "Zoweetek" balso stiprintuvo mikrofono ausinės

"Šis gaminys man išgelbėjo balsą! Esu vidurinės mokyklos mokytojas ir turiu balso problemų, - sako vienas šio balso stiprintuvo recenzentas, - jis visiškai išgelbėjo mano balsą." Mokytojai, kuriems klasėje reikia dėvėti kaukes, taip pat kūno kultūros mokytojai ar tie, kurie daug laiko praleidžia lauke, ypač tai įvertins.

Pirkti: "Zoweetek Voice Amplifier Microphone Headset" "Amazon

36. "Chipotle" dovanų kortelė

Jei tai ne "Chipotle" dovanų kortelė, pasirinkite restoraną, kuris yra netoli jūsų rajono. Gavau "Chipotle" dovanų kortelę už 10 dolerių ir tai pagerino mano atostogų sezoną.

Pirkti: "Chipotle" dovanų kortelė "Target

37. Smiley šlepetės

Skleiskite šypsenas su šiomis unisex šlepetėmis. Jos sulaukė puikių atsiliepimų "Amazon" ir kainuoja mažiau nei 10 dolerių!

Pirkti: "Smiley Slippers" svetainėje "Amazon

38. Užkandžių dėžutė

Žinau, kad nesu vienintelė mokytoja, kuri geriau jaučiasi turėdama užkandžių atsargų spintelėje. Man patinka žinoti, kad turiu ką pasiūlyti išalkusiam mokiniui arba pasiimti, jei pamirščiau savo pietus. Užkandžiai niekada nebus neįvertinti, o šioje dėžutėje siūloma puiki įvairovė.

Pirkti: "Cravebox" svetainėje "Amazon

39. Patogi sėdynės pagalvėlė

Mokytojai, vertindami ir atlikdami kitas užduotis, ilgai sėdi ant kėdžių, tad kodėl gi to nepadarius daug patogiau? Ši pagalvėlė tikrai bus viena iš geriausių dovanų mokytojams, kuriems skauda nugarą ar raumenis.

Pirkti: Biuro kėdės sėdynės pagalvėlė "Amazon

40. Kvapnioji žvakė

Padėkite savo mėgstamiausiam mokytojui atsipalaiduoti ir pasirūpinkite, kad jo namai kvepėtų "Anthropologie". Galiu paliudyti raminantį "Voluspa" žvakių kvapą. Ši žvakė yra mano mėgstamiausia. Šios žvakės liejamos rankomis ir gaminamos iš kokosų vaško. Jos kvepia ir atrodo nuostabiai.

Pirkti: "Voluspa" žvakė "Amazon

Ar jums patiko šios 40 geriausių dovanų mokytojams? Ieškote daugiau idėjų? Peržiūrėkite šiuos puikius mokytojams skirtus daiktus.

Jei norite gauti daugiau tokių dovanų sąrašų, būtinai užsiprenumeruokite mūsų nemokamus naujienlaiškius, kad gautumėte pranešimą apie naujus sąrašus!

James Wheeler

James Wheeler yra pedagogas veteranas, turintis daugiau nei 20 metų mokymo patirtį. Jis turi edukologijos magistro laipsnį ir nori padėti mokytojams kurti naujoviškus mokymo metodus, skatinančius mokinių sėkmę. Jamesas yra kelių straipsnių ir knygų apie švietimą autorius ir reguliariai kalba konferencijose bei profesinio tobulėjimo seminaruose. Jo tinklaraštis „Idėjos, įkvėpimas ir dovanos mokytojams“ yra puikus šaltinis mokytojams, ieškantiems kūrybingų mokymo idėjų, naudingų patarimų ir vertingų įžvalgų apie švietimo pasaulį. Jamesas siekia padėti mokytojams sėkmingai dirbti klasėse ir daryti teigiamą poveikį jų mokinių gyvenimui. Nesvarbu, ar esate naujas mokytojas, tik pradedantis, ar patyręs veteranas, Jameso tinklaraštis tikrai įkvėps jus naujų idėjų ir naujoviškų mokymo metodų.