25 millors regals per a conductors d'autobús

 25 millors regals per a conductors d'autobús

James Wheeler
dia llarg.

Compra'l: Massatge de coll i esquena a Amazon

20. Aquests mitjons acollidors

Mai abans vaig tenir l'oportunitat de descriure els mitjons com a luxosos, però ara ho tinc. El teu conductor d'autobús preferit pot combinar-los amb botes per mantenir-te còmode a la feina o portar-los sols com a acte d'amor fora de servei.

Compra-ho: Mitjons Barefoot Dreams a Amazon

21. Un cordó divertit

Ajuda el conductor d'autobús de la teva vida a millorar la seva insígnia d'identificació amb un d'aquests cordons divertits, colorits i elegants.

Compra'l: Corda a Amazon

22. Fiança de dinar aïllada

Tot el que necessita un conductor d'autobús en una carmanyola. Aïllat? Comproveu. Butxaques amb cremallera perquè no caigui res? Comproveu. A prova de fuites? Comproveu. Consell professional: ompliu-lo amb aperitius i begudes quan l'entregueu!

Compreu-lo: bossa de dinar a Amazon

23. Escalfadors de mans

Que bonic és posar un d'aquests amb uns guants? Regala al teu conductor d'autobús un regal que il·luminarà (i escalfarà) els seus matins més freds.

Compra'l: escalfamans a Amazon

24. Te o cafè especials

Si saps si el conductor de l'autobús és un bevedor de te o cafè, fes-li arribar una caixa de te o cafè especial. Això és perfecte per combinar amb un got bonic o una manta acollidora!

Compra'l: assortiment de te a Amazondins d'aquest bonic imant per a un toc extra especial!

Compra'l: Targeta de regal d'Amazon a Amazon

Si tu, els teus fills o els teus estudiants has tingut mai un conductor d'autobús realment increïble, saps com són d'especials. Tot i que de vegades es passen per alt, els conductors d'autobús escolar mereixen regals tant com altres membres del personal de l'escola. Conduir l'autobús és la part més important de la seva feina, però la cura que aboquen al paper és el que els fa brillar. Donar uns cinc alts als nens d'infantil nerviosos el primer dia d'escola. Despertar suaument els nens que s'adormen abans d'arribar a casa. Explicar acudits a través de l'intercomunicador als semàfors vermells.

No em emociono amb els conductors d'autobús. (Però realment, gent increïble.)

Si estàs buscant aquest regal perfecte, hem elaborat una llista dels millors regals per als conductors d'autobús que segurament els encantaran.

Consell ràpid: consulteu la política de regals de la vostra escola abans de donar; alguns prohibeixen les llaminadures casolanes i/o els regals per sobre d'un valor monetari determinat.

(Nota: WeAreTeachers pot recollir una part de les vendes dels enllaços d'aquesta pàgina. Només recomanem articles que el nostre equip estime!)

1. Una nota d'agraïment de tot cor

Els regals són un gest amable i generós, però una nota manuscrita d'un nen és molt significativa. Utilitzeu aquesta targeta de conductor d'autobús com un toc extra!

ANUNCI

Compra-la: targeta de definició de conductor d'autobús a Etsy

2. Targetes de regal

Amazon i Target són opcions fiables, a més de consultar la nostra llista completa de targetes de regal de professors preferides aquí. Enganxa'len vols una de Wanda!

Vegeu també: Bromes de matemàtiques perquè els nens comparteixin a l'aula

Compra-la: samarreta del conductor a Etsy

9. Pullover amb monograma

Per tots dos, m'abstindré de fer una broma de “pull over” en una publicació sobre conductors d'autobús. Però aquest jersei amb un quart de cremallera és el pes perfecte per a l'aire condicionat fred a la calor o per conduir amb les finestres abaixades en un dia de tardor o de primavera.

Compra'l: Pullover a Etsy

10. Adorn d'autobús escolar

Aquest autobús escolar vintage és la petita decoració perfecta per acompanyar una targeta de regal.

Compra'l: adorn d'autobús escolar a Amazon

11. Espelma Otherland

La teva targeta pot dir "Gràcies per portar-nos a "altres terres" amb seguretat i amb un somriure!" Sou benvinguts. A més, podeu estalviar agrupant tres espelmes per a vosaltres i per a una altra persona de la vostra llista. Torneu a ser benvingut.

Compreu-lo: espelmes Otherland

12. Coixí de seient calefactable

Entre els millors regals per als conductors d'autobús, aquest és allà dalt. Tots els conductors es mereixen el luxe d'un coixí de seient escalfat. I aquest té un controlador de temperatura.

Compra'l: Coixí de seient a Amazon

13. Mini purificador d'aire portàtil

Si alguna vegada has passat temps amb un adolescent al final d'un dia calent i humit, entendràs per què aquest purificador d'aire és una necessitat.

Compra'l: purificador d'aire a Amazon

14. Adhesiu personalitzat

Feu una ampolla d'aigua o un altre regal amb aquest personalitzableadhesiu.

Compreu-lo: adhesiu a Amazon

15. Borsa organitzadora

Els conductors d'autobús tenen molts subministraments que necessiten a la feina: tovalloles de paper, esprai desinfectant, tovalloletes, una escombra i una escombra... per no parlar de totes les seves pertinences personals. Amb aquesta bossa de fons pla i amb cremallera, pensaran que s'ha creat a mida.

Compreu-la: bossa de tote resistent a l'aigua a Amazon

16. Carregador de telèfon portàtil

Aquest és un regal fantàstic per a qualsevol, però sobretot per a les persones que estan en moviment que no tenen accés a endolls de paret. Aquest carregador, en particular, funciona amb una àmplia gamma de telèfons, de manera que el vostre conductor segur que us serà útil.

Vegeu també: 10 trucs per ensenyar a escriure a la llar d'infants - WeAreTeachers

Compreu-lo: Banc de carregadors a Amazon

17. Un paraigua assolellat (i a prova de vent!)

Tant si necessiten aparcar a l'altre costat d'un aparcament o formen part d'un gran paller d'autobusos, molts conductors d'autobús es veuen atrapats per la pluja en el camí d'anada i tornada. el treball. Però amb aquest paraigua resistent a la pluja ultra resistent, se sentirà com si els núvols hagin estat expulsats.

Compra'l: paraigua a prova de vent a Amazon

18 . Organitzador de subministraments

Per a subministraments més petits, com ara una farmaciola, tisores i bolígrafs per signar els formularis d'excursió, aquest petit kit amb cremallera és compacte i funcional.

Compra'l: organitzador de subministraments a Amazon

19. Massatge de coll i esquena escalfat

Regala al teu conductor d'autobús un massatge de coll amb pedres calentes sota demanda al final d'uno altres administradors, i no hi ha res més frustrant que intentar reviure un bolígraf amb escorça i fons. Fes-los el regal que segueix donant: bolígrafs agradables que escriguin de manera fàcil i llegible, s'assequen ràpidament i no els deixaran penjats.

Compra'l: Uniball Vision Elite Micro bolígrafs a Amazon

Això completa la nostra llista dels millors regals per als conductors d'autobús. Esperem que hagis trobat algunes idees per fer girar les teves rodes!

James Wheeler

James Wheeler és un educador veterà amb més de 20 anys d'experiència en l'ensenyament. Té un màster en Educació i té una passió per ajudar els professors a desenvolupar mètodes d'ensenyament innovadors que afavoreixin l'èxit dels estudiants. James és autor de diversos articles i llibres sobre educació i parla habitualment en conferències i tallers de desenvolupament professional. El seu bloc, Idees, inspiració i regals per a professors, és un recurs de referència per als professors que busquen idees d'ensenyament creatives, consells útils i coneixements valuosos sobre el món de l'educació. James es dedica a ajudar els professors a tenir èxit a les seves aules i a tenir un impacte positiu en la vida dels seus alumnes. Tant si sou un professor nou que comença com si sou un veterà experimentat, el bloc de James segur que us inspirarà amb idees noves i enfocaments innovadors per a l'ensenyament.